• Nauja

Jūs neklausote, jūs negirdite

13,50 EUR
Su PVM

Autorius: Kate Murphy

Leidėjas: Alma Littera

Išleidimo metai: 2020

Puslapių skaičius: 288

Formatas: 14x21 mm, kieti viršeliai

Kiekis

  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Galimybė grąžinti Galimybė grąžinti

Amerikiečių žurnalistė Kate Murphy knygoje „Jūs nesiklausote, jūs negirdite“ nagrinėja aktualias šių dienų problemas – žmonės nebemoka klausytis ir suprasti jiems sakomos informacijos. Rengiama daugybė viešo kalbėjimo kursų, mokymų, kurie tobulina iškalbą, padeda pasakoti istorijas, tačiau niekas nemoko klausyti. Visgi ši savybė labai svarbi siekiant tiek gerų santykių, tiek sėkmės profesinėje srityje.

Socialiniuose tinkluose mes kuriame asmeninius pasakojimus. Vakarėliuose kalbamės vieni su kitais. Mūsų politikai nuolat sako kalbas. Tačiau mes nesiklausome. Ir mūsų taip pat niekas neklauso. Gyvename tokiame amžiuje, kuriame skaitmeninės technologijos suteikė galimybę nuolat prisijungti ir bendrauti. Tačiau nemokėjimas klausytis daro mus dar vienišesnius, labiau izoliuotus ir mažiau tolerantiškus nei bet kada anksčiau. Profesionali klausytoja, „The New York Times“ autorė Kate Murphy knygoje „Jūs nesiklausote, jūs negirdite“ siekia išsiaiškinti kaip mes atsidūrėme tokioje situacijoje.

Švietėjiškame ir humoro nestokojančiame tekste autorė paaiškina, kodėl mes nesiklausome, kokios pasekmės mūsų dėl to laukia. Taip pat, kaip galėtume pakeisti šią, iš tiesų nenaudingą, įsivyravusią tendenciją. Rašytoja apjungė psichologijos, neuromokslo ir sociologijos žinias. Tuo pačiu ji supažindina skaitytojus su geriausiai pasaulyje klausytojais: šnipais, kunigais, žurnalistais, barmenais, taksistais. Knyga sudaryta iš kultūrinių pastebėjimų, mokslo tyrinėjimų, raginimų veikti bei naudingų patarimų, kaip galėtume tapti gerais klausytojais. Autorė sako, kad laikas nustoti kalbėti ir pradėti klausytis!


knyga_270
1 Vienetas